World stories від 27.10.2012

Цього літа у Мексиці відбулися всезагальні вибори. Понад 79 мільйонів людей зареєструвалися у списках. Влада назвала вибори найбільшими й найважливішими в історії держави. На що схожі виборчі пристрасті у екзотичній густонаселеній країні, де наркокартелі часто могутніші за міністерства, а спомини про буремні революційні часи досить свіжі?

У Йорданії створений у 2003 році арабський рок-гурт “Джадал” набув шаленої популярності. Один із секретів його успіху – постійна присутність в Інтернеті, особливо у таких соціальних мережах як Facebook, Twitter та YouTube. Вони створюють дуже чіпкі мелодії, які подобаються слухачам в усьому світі.

У Румунії Ралуке та Форіо Велко заснували свою взуттєву фабрику рік тому, вклавши у цю справу креативність, менеджерські та маркетингові здібності. Це не просто магазин жіночих черевичків. Тут клієнти самі можуть створювати дизайн ідеального для них взуття.

Хумантла – одне з наймагічніших міст Мексики, завдяки дивовижній церкві часів колоніальної епохи. Сан-Луіс-Обіспо збудували понад 300 років тому. Однак довгий час собор був у занепаді. Тепер же реставратори та захисники історичної спадщини відновлюють пам’ятку. Як це може бути, коли є гроші і бажання, і уряд сам пропонує реконструювати окрасу міста?

Про це дивіться у програмі “World stories” на ТВі.
27.10.2012 – World Stories

Коментувати